Příměstský tábor s výukou angličtiny

Komunitní centrum Konzerva organizuje pro školní děti a mládež od 8 do 16 let letní příměstský tábor s výukou anglického jazyka. Program zahrnuje 4 hodiny výuky anglického jazyka denně formou her a týmové práce na tématicky zaměřených projektech pod vedením kvalifikovaných pedagogů a dále hry a sportování v místě konání tábora. Účastníci budou rozděleni podle věku a úrovně znalosti anglického jazyka.

 

Letošní 2 běhy příměstského tábora s výukou angličtiny jsme pojali na téma objevitelé a vynálezy. První týden budeme poznávat objevy a cesty Kryštofa Kolumba, Marca Pola, Scotta, Amundsena a Emila Holuba. Druhý týden byl naplněn poznáváním a aktivitami na téma vynálezy, zajímali jsme se například o vynálezy od Leonarda da Vinci, Oty Wichterle a Alfréda Nobela.

Ohlasy z minulých ročníků:

"Líbily se mi deskovky a učení."

"Baví mě tady v podstatě všechno, akorát bych dala delší přestávku po obědě (30 minut), jinak nemám žádné výhrady, je to tady super, jídlo, angličtina a samozřejmě přátelé."

"Až na to, že jsem tady byla nejstarší to bylo lepší než jsem očekávala. Alespoň jsem se tady něco naučila :)” 

"Líbilo se mi tady moc. Hlavně když jsme jeli do Švédska.” 

"Líbilo se mi, že byl oběd podle země.” 

"Na tomto táboře se mi líbilo všechno. Vedoucí byli hodní a naučili nás hodně věcí. Doufám, že příští rok půjdu znova. UŽ SE TĚŠÍM.” 

"Bylo to tu velmi zajímavé a mnoho jsem se naučila. Užila jsem si to a přijedu znova.” 

"Moc se mi tady líbilo. Ale nejlepší byly obědy, hra kubb a městečko Palermo.” 

 

V případě zájmu kontaktuje Evu Markovou na e-mailu: kurzy@kckonzerva.cz.

(c) 2015 - 2020 Sbor Jednoty bratrské v Praze. Made by CW design.